Izlet u Krapinu i Varaždin

Autor: Silvana Vlačić, 24. 11. 2008.

U sklopu aktiva hrvatskoga jezika organizirana je jednodnevna stručna ekskurzija u Krapinu i Varaždin 25. listopada ove godine. Učenike su  vodile prof. Lidija Čargonja i Blaženka Đermadi. Evo što su o izletu rekle učenice 1. htt Aleksandra i Maida.

"Krenuli smo rano ujutro i iskreno, nismo bili oduševljeni destinacijom, pa nismo mnogo ni očekivali. No, kada smo stigli i krenula je šetnja i razgledavanje, izlet je postao lijepo i zabavno iskustvo. Najprije smo posjetili Krapinu, odnosno Hušnjakovo brdo gdje smo vidjeli ostatke pračovjeka i na trenutak zašli duboko u povijest čovječanstva. Slijedio je posjet rodnoj kući, danas muzeju Ljudevita Gaja. I za kraj-Varaždin, šetnja baroknim gradom. Što smo naučile?

Ako si s prijateljima, svako mjesto je čarobno!"

Izlet u Krapinu i Varaždin

Autor: Silvana Vlačić, 24. 11. 2008.

Ako si s prijateljima, svako mjesto je čarobno!"