Učenici naše škole obilježili Hrvatski olimpijski dan

Autor: Silvana Vlačić, 16. 9. 2015.

Dana 15. rujna 2015. godine Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića obilježila je Hrvatski olimpijski dan i početak nove školske godine po deseti put zaredom s tradicionalnim turnirom odbojke na pijesku,  koji organiziraju profesori tjelesne i zdravstvene kulture Miroslav Mataija i Mišo Milinkovć. Naša škola obilježava taj poseban dan sportom, odnosno odbojkom na pijesku, kako bi se svi učenici družili u prirodi i zato da se promiče taj jako zanimljiv sport.

Sveukupno je sudjelovalo pedesetak učenica i učenika iz devet razreda. Ekipe su bile miješane. Na podiju su se našli učenici 4. thk, 3. htt-a i 1. htt-a. Treći su bili učenici 1. htt-a u sastavu Kraljević-Ventin-Ivančić-Šuman, drugo mjesto su osvojili učenici 3. htt-a u sastavu Višić-Ibrić-Žulić-Bibaj, dok su apsolutni pobjednici bili učenici 4. thk u sastavu Rubil-Banić-Bandalo-Čančar.

Ekipe su se borile u svim mečevima do zadnje lopte, dok sportskog i prijateljskog duha nije nedostajalo. Bez obzira na to jesu li pobijedili ili nisu, učenici su se ugodno družili, navijali i neki su se čak odlučili okupati u moru. Na kraju, valja napomenuti kako je ovaj lijepi dan završio tako što je Škola svim učenicima osigurala hranu i piće.

Rendy Radin, IV. htt

Učenici naše škole obilježili Hrvatski olimpijski dan

Autor: Silvana Vlačić, 16. 9. 2015.

Rendy Radin, IV. htt