Svečana dodjela svjedodžbi i nagrada

Autor: Katarina Brajdić, 3. 7. 2009.

24. lipnja ove godine u našoj je školi održana svečana dodjela svjedodžbi maturantima koji su uspješno završili svoje srednjoškolsko obrazovanje. Ovom su prigodom uručene i nagrade maturantima koji su sve četiri godine školovanja završili odličnim uspjehom. Njima su se pridružili učenici nižih razreda koji su također nagrađeni za svoj uspjeh kao i učenici koji su predstavljali našu školu na mnogim državnim i međunarodnim natjecanjima.  Okupljenima se prigodnim riječima obratila ravnateljica Vesna Baranašić  i poželjela svima puno uspjeha u budućem školovanju,  radu i životu.
Učenici nagrađeni za odličan uspjeh i uzorno vladanje  tokom cijelog školovanja su Alen Banko iKeti Benčić.
Nagrađeni učenici za postignut uspjeh i uzorno vladanje su Goran Horvat, Mia Tomić, Paola Sirotić i Adem Halilović.
Učenici  koji su uspješno zastupali našu školu na mnogobrojnim natjecanjima su:Monika Vladišković  (2. mjesto na Državnom natjecanju iz talijanskog jezika), Melisa Butković (1. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika), Boris Jandrić, Robert Pranjić, Luka Zdrilić, Tina Brajković, Paola Janković, Martina Dorčić, Ana Tadić, Sabrina Lesinger i Gabriele Pozzecco  (uspješno sudjelovanje na državnom natjecanju GASTRO 2009.), Đulija Ukušić ( uspješno sudjelovanje na državnom natjecanju GASTRO 2009.,odličan uspjeh i uzorno vladanje), Renato Šćulac  (uspješno sudjelovanje u projektima škole, uspjeh i uzorno vladanje), Valentina Grimani (uspješno sudjelovanje u projektima, uspjeh i uzorno vladanje), Klemente Šilić  (uspješno sudjelovanjena Međunarodnom natjecanju u Italiji).

Maturanti:

Emina Smajić
Nikol Zović
Slaviša Blažević

Konobari, kuhari i slastičari:

Marko Bandalo
Bojan Gržentić
Alen Musić
Luka Pilat
Gabriele Pozzecco
Marina Rapić
Ivan Starčević
Ademir Ibrić
Martina Ujčić
Katja Bašić
Anamarija Košćak
Sabrina Lesinger
Petra Velenik

Svečana dodjela svjedodžbi i nagrada

Autor: Katarina Brajdić, 3. 7. 2009.

Maturanti:

Emina Smajić
Nikol Zović
Slaviša Blažević

Konobari, kuhari i slastičari:

Marko Bandalo
Bojan Gržentić