Nagradni natječaj #ovajputglasam #izboriEU2019 od 1. do 18. veljače 2019. godine

Autor: Silvana Vlačić, 4. 2. 2019.

Ured Europskog parlamenta u Hrvatskoj za srednje škole Republike Hrvatske ponovno organizira nagradni natječaj "Ovaj put glasam" putem kojega učenici i mentori vaših škola mogu osvojiti putovanje u Europski parlament u Francuskoj ovoga proljeća.

Pozivamo vas da između 1. veljače 2019. i 18. veljače 2019. godine potaknete učenice i učenike u dobi od 16 do 19 godina da se uključe u naš natječaj – sve informacije su na našoj službenoj stranici: http://www.europarl.europa.eu/croatia/hr/za_mlade/euroscola/euroscola-veljaca-natjecaj-2019.html

Tražimo školu koja će kombinacijom kreativnih video radova i komunikacijom preko društvenih mreža najuvjerljivije i u najvećem broju podsjetiti građane na nadolazeće izbore za Europski parlament 26. svibnja 2019. godine.

Učenice i učenici, što vam je činiti?

KORAK BROJ 1: Registrirajte se kako biste dobili svoju jedinstvenu poveznicu na stranici www.ovajputglasam.eu

KORAK BROJ 2: Snimite kratki video u kojem pozivate prijatelje da izađu na izbore za Europski parlament

KORAK BROJ 3: Objavite svoj video na svojim Facebook ili Instagram profilima, uz hashtagove #ovajputglasam #izboriEU2019 te sa svojom jedinstvenom poveznicom s platforme www.ovajputglasam.eu

Mentorice i mentori, što je vama činiti?

Na e-mail adresu epzagreb@ep.europa.eu do kraja dana u ponedjeljak, 18. veljače 2019. godine pošaljite nam popis svih svojih učenica i učenika koji su se uključili u natječaj, a isto tako pošaljite nam i svoje te kontakte škole.

Odabir pobjedničkih škola

Ured Europskog parlamenta od 18. do 20. veljače 2019. godine napravit će analizu svih pristiglih mentorskih prijava te među učenicima koji su postavili svoje video radove i uz objavu svojih poveznica www.ovajputglasam.eu pozvali najviše prijatelja, odabrati školu čiji će učenici otputovati u Francusku.

Detaljan poziv i pravila natječaja pročitajte u dokumentima u privitku, a koji su dostupni i na službenoj poveznici gore.

European Parliament

Directorate-General for Communication

Liaison Office in Croatia

Augusta Cesarca 6

epzagreb@europarl.europa.eu

www.europarl.hr

www.europarl.europa.eu

Autor: Silvana Vlačić, 4. 2. 2019.

Učenice i učenici, što vam je činiti?

Mentorice i mentori, što je vama činiti?

Odabir pobjedničkih škola

European Parliament