TUŠ Antona Štifanića i SŠ Mate Balote sudjelovale na županijskom natjecanju iz engleskog jezika

Autor: Silvana Vlačić, 28. 2. 2019.

Dana 26. 2. 2019.  obje su porečke srednje škole sudjelovale na županijskom natjecanju iz engleskog jezika, koje se održalo u Osnovnoj školi Tone Peruška u Puli.

Učenik Matija Milokanović, 2. r. hotelijersko-turističkih tehničara, te učenica Lucija Vukdedović, 2. r. ekonomista, natjecali su se u kategoriji drugih razreda srednjih strukovnih škola. Lucijina mentorica je profesorica Maristela Rabak Tomašić, prof. engleskog jezika u SŠ Mate Balote, a Matiju je pratila Daria Škrinjar, prof. engleskog i hrvatskog jezika u TUŠ A. Štifanića, koja je zamijenila njegovu mentoricu prof. Danijelu Banko. U jutarnjim je satima natjecatelje i mentore dočekao kratak kulturni program koji su pripremili domaćini, nakon čega je uslijedilo samo natjecanje,  a u popodnevnim je satima prije konačne objave rezultata bilo dovoljno vremena za šetnju sunčanom Pulom. Učenicima želimo puno uspjeha u daljnjem školovanju!

Daria Škrinjar, prof.

Autor: Silvana Vlačić, 28. 2. 2019.

Daria Škrinjar, prof.