TUŠ Antona Štifanića osvojila nagradu za razvoj filantropije i društvenog angažmana mladih “Dobrota nas veže i spaja”!

Autor: Silvana Vlačić, 8. 7. 2019.

Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva i ove godine raspisala je natječaj za osnovne i srednje škole u Republici Hrvatskoj za prijavu inovativnih modela razvoja filantropije i društvenog angažmana u školi i/ili lokalnoj zajednici, a među šest nagrađenih inicijativa našla se i naša.

Nagrada “Dobrota nas veže i spaja” dodjeljuje se srednjim školama za razvoj filantropije i društvenog angažmana mladih, a osim plakete svim nagrađenim školama odobrena su sredstva u pojedinačnim iznosima do Kn 10.000,00 za provedbu nagrađenih inicijativa i modela.

Kroz nagrađeni model filatropije pod nazivom SRETAN ROĐENDAN! podržat ćemo volontere/ke volonterskog kluba škole u akciji proslava rođendana u porečkom Domu za starije i nemoćne osobe gdje će se naši volonteri/ke pobrinuti da proslave rođendana korisnika budu još veselije, šarenije i ljepše! Pratite nas ujesen, saznajte više o samoj akciji i pridružite nam se! Volonteri/ke uvijek su dobrodošli!

Više informacija o nagradama:

Dajana Bošnjak, prof.

Autor: Silvana Vlačić, 8. 7. 2019.

Više informacija o nagradama:

Dajana Bošnjak, prof.