Organizacija nastave od 01. veljače 2021.

Autor: Tatjana Gulić Pisarević, 28. 1. 2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

slijedom Odluke Stožera civilne zaštite Istarske županije nastava će se odvijati u našoj školi od 01. veljače 2021.god. na sljedeći način:

Učenici završnih razreda (4.HTT, 4.THK, 3.KU-KO-SL) imat će nastavu u školi poštujući epidemiološke mjere na snazi noseći zaštitne maskice tijekom nastave slijedom Odluke Istarskog stožera;

Učenici prvih, drugih i trećih razreda pratit će nastavu i dalje na daljinu (online) putem platforme Zoom.

Nastava će se odvijati prema postojećem rasporedu sati. Ukoliko bude potrebno mijenjati raspored sati radi nove organizacije nastave, razrednici će pravovremeno obavijestiti učenike.

Učenicima završnih razreda bit će organiziran prijevoz.

Veselimo se povratku učenika završnih razreda u školu i nadamo se da ćemo uskoro vidjeti sve naše drage učenike u školi.

Lijep pozdrav,

Tatjana Gulić Pisarević, prof.

Organizacija nastave od 01. veljače 2021.

Autor: Tatjana Gulić Pisarević, 28. 1. 2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Učenicima završnih razreda bit će organiziran prijevoz.

Lijep pozdrav,

Tatjana Gulić Pisarević, prof.