UPIS U 1. RAZRED - obavijest roditeljima i učenicima

Autor: Irene Deković-Katić, 8. 7. 2021.

Poštovani roditelji i učenici,

Obavještavamo Vas o datumima i načinu zaprimanja upisnica i ostale dokumentacije:

• ponedjeljak, 12. 07. 2021. od 08,00 - 13,00 sati

• utorak, 13. 07. 2021. od 08,00 - 13,00 sati

• srijeda, 14. 07. 2021. od 13,00 - 18,00 sati

Dokumenti koji se donose ili šalju za upis u srednju školu su slijedeći:

1. upisnica(dostupna je na mrežnoj stranici www.upisi.hr nakon objave konačne ljestvice poretka 10.07.2021.) za željeno zanimanje a koja mora biti popunjeno traženim podacima(npr. Prebivalište-adresa, nacionalnost, podaci o roditeljima, odabiru stranog jezika, izborni predmeti), vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja.

2. za zanimanja HTT,THK i konobar treba i liječnička potvrda nadležnog školskog liječnika iz doma zdravlja a za zanimanja kuhar i slastičar liječnička svjedodžba medicine rada. Eventualno u nemogućnosti dobivanja svjedodžbe medicine rada u trenutku upisa, može se priložiti potvrda obiteljskog liječnika uz uvjet da se najkasnije do kraja 1. polugodišta donese svjedodžba medicine rada.

3. Učenici s teškoćama u razvoju koji imaju pravo direktnog upisa, moraju donijeti upisnicu, Mišljenje stručnog tima hrvatskog Zavoda za zapošljavanje i Rješenje Ureda državne uprave IŽ o primjerenom obliku obrazovanja .

Navedeni dokumenti mogu se donijeti osobno ili dostaviti elektroničkim putem(na e-mail škole). Ako se šalju elektroničkim putem, obavezno originale sačuvati i donijeti razrednicima 1. dan nastave.

Molimo također, ako se dokumentacija šalje elektroničkim putem da se u e-mailu navede kontakt (broj telefona ili broj mobitela) kako bi Škola mogla kontaktirati u slučaju problema oko dokumentacije.

Dostava je elektroničkim putem na adresu ured@ss-astifanica-porec.skole.hr  ili osobno u Prvomajska 6, Poreč.

Učenik koji ne dostavi dokumente na vrijeme gubi pravo upisa u ljetnom roku te se može kandidirati u jesenskom roku za upis u preostala slobodna zanimanja.

Hvala što ste odabrali našu Školu te se radujemo prvom susretu početkom školske godine!

UPIS U 1. RAZRED - obavijest roditeljima i učenicima

Autor: Irene Deković-Katić, 8. 7. 2021.

Poštovani roditelji i učenici,

• ponedjeljak, 12. 07. 2021. od 08,00 - 13,00 sati

• utorak, 13. 07. 2021. od 08,00 - 13,00 sati

• srijeda, 14. 07. 2021. od 13,00 - 18,00 sati