UPISI U PRVI RAZRED-jesenski rok šk. god. 2020.-21.

Autor: Jasna Legović, 30. 8. 2021.

Obavještavamo Vas o datumu i načinu zaprimanja upisnica i ostale dokumentacije:

• ponedjeljak, 30. 08. 2021. od 09,00 - 14,00 sati

Dokumenti koji se donose ili šalju za upis u srednju školu su slijedeći:

1. upisnica(dostupna je na mrežnoj stranici www.upisi.hr nakon objave konačne ljestvice poretka 28.08.2021.) za željeno zanimanje a koja mora biti popunjeno traženim podacima(npr. Prebivalište-adresa, nacionalnost, podaci o roditeljima, odabiru stranog jezika, izborni predmeti), vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja.

2. za zanimanja HTT,THK i konobar treba i liječnička potvrda nadležnog školskog liječnika iz doma zdravlja a za zanimanja kuhar i slastičar liječnička svjedodžba medicine rada. Eventualno u nemogućnosti dobivanja svjedodžbe medicine rada u trenutku upisa, može se priložiti potvrda obiteljskog liječnika uz uvjet da se najkasnije do kraja 1. polugodišta donese svjedodžba medicine rada.

3. Učenici s teškoćama u razvoju koji imaju pravo direktnog upisa, moraju donijeti upisnicuMišljenje stručnog tima hrvatskog Zavoda za zapošljavanje i Rješenje Ureda državne uprave IŽ o primjerenom obliku obrazovanja .

Navedeni dokumenti mogu se donijeti osobno ili dostaviti elektroničkim putem(na e-mail škole). Ako se šalju elektroničkim putem, obavezno originale sačuvati i donijeti razrednicima 1. dan nastave.

UPISI U PRVI RAZRED-jesenski rok šk. god. 2020.-21.

Autor: Jasna Legović, 30. 8. 2021.

Obavještavamo Vas o datumu i načinu zaprimanja upisnica i ostale dokumentacije:

• ponedjeljak, 30. 08. 2021. od 09,00 - 14,00 sati

Dokumenti koji se donose ili šalju za upis u srednju školu su slijedeći: