Organizacija nastave prvi nastavni dan u ponedjeljak 06.09.2021.- Nova šk.god.2021./2022.

Autor: Tatjana Gulić Pisarević, 3. 9. 2021.

Drage učenice i učenici, poštovani roditelji,

u nastavku slijede obavijesti vezane uz organizaciju nastave  prvog nastavnog dana u ponedjeljak 06.09.2021.

Učenici dolaze ispred škole prvi nastavni dan u ponedjeljak 06.09.2021. u 8,00 sati. Razrednici ih dočekuju na košarkaškom igralištu u dvorištu škole. Razrednici prvih razreda dočekat će svoje učenike s oznakom razreda.

Nakon toga slijedi kratki program dobrodošlice i pozdravni govor ravnateljice.

Nakon kratkog pozdravnog govora ravnateljice učenici će zajedno sa svojim razrednicima prema unaprijed utvrđenom rasporedu poštujući socijalnu distancu ući u školu i ići u svoju učionicu.

Molimo učenike da prilikom ulaska u školu stave zaštitne maskice na lice. S obzirom da nismo u mogućnosti osigurati razmak među učenicima 2 metra kako je propisano radi prostorne veličine učionica naši učenici i nastavnici koristit će zaštitne maskice. Nastojat ćemo stoga što više organizirati nastavu na otvorenom kako bi se maskice što manje trebale koristiti.

Prvi nastavni dan učenici će imati 2 sata razrednika i ostale nastavne sate prema rasporedu koji će dobiti taj dan. Nastava će trajati u ponedjeljak 06.09.2021. do 14:05. Dovoljno je da učenici donesu sa sobom školsku torbu, pernicu i par bilježnica (jednu iz matematike u slučaju da imaju matematiku po rasporedu).

Razrednici će dati prvi dan nastave učenicima detaljne upute vezane uz organizaciju nastave,  udžbenike, prijevoz učenika, Kućni red, Pravilnik o pedagoškim mjerama, Protokol o epidemiološkim mjerama zaštite za učenike. Također će prikupiti telefonske brojeve roditelja i e-mail adrese.

Iskreno se veselimo početku nove školske godine, povratku naših dragih učenika i učenica u školske klupe, a učenicima prvih razreda i njihovim roditeljima želimo srdačnu dobrodošlicu u našu školu!

Lijep pozdrav,

Tatjana Gulić Pisarević, prof.

Autor: Tatjana Gulić Pisarević, 3. 9. 2021.

Drage učenice i učenici, poštovani roditelji,

Nakon toga slijedi kratki program dobrodošlice i pozdravni govor ravnateljice.

Lijep pozdrav,

Tatjana Gulić Pisarević, prof.