Organizacija nastave 05.09.2022.

Autor: Tatjana Gulić Pisarević, 2. 9. 2022.

Dragi učenici i učenice, poštovani roditelji,

u ponedjeljak 05.09.2022. prvi je nastavni dan u novoj školskoj godini 2022./2023. Pozivamo učenike i učenice da se do 8,00 sati okupe u dvorištu Škole na košarkaškom igralištu gdje će se održati kratki program dobrodošlice od 8,00-8,15 sati.

Nakon toga učenici će zajedno s razrednicima ući u svoje razrede, gdje će imati prva dva sata sat razrednika. Nakon toga imat će nastavu po rasporedu sati kojeg će dobiti u ponedjeljak. Učenici trebaju donijeti od pribora bilježnicu i pribor za pisanje. Učenici koji u ponedjeljak imaju predviđeno 8 sati nastave, imat će nastavu zaključno sa sedmim satom do 14,05 sati.

Učenici će imati organiziran prijevoz. Prijevoznici su zamoljeni da oslobode učenike srednjih škola plaćanja autobusne karte prvi tjedan nastave dok učenicima ne bude dostavljena dokumentacija vezana uz prijevoz, te dok oni ne predaju ispunjenu dokumentaciju prijevoznicima.

Učenici putnici iz pravca Pula-Vodnjan-Rovinj-Rovinjsko selo-Kanfanar-Poreč imat će organiziran prijevoz- Fils d.o.o. Medulin. Nažalost učenici iz pravca Buzeta neće imati organiziran prijevoz zbog vrlo malog broja učenika koji dolaze iz tog smjera.

Želimo svim našim dragim učenicima, učenicama, roditeljima i nastavnicima sretan i uspješan početak nove školske godine!

Lijep pozdrav,

Tatjana Gulić Pisarević, prof.

Organizacija nastave 05.09.2022.

Autor: Tatjana Gulić Pisarević, 2. 9. 2022.

Dragi učenici i učenice, poštovani roditelji,

Lijep pozdrav,

Tatjana Gulić Pisarević, prof.