Uspjesi na kraju nastavne godine

Autor: Katarina Brajdić, 16. 6. 2010.

Učenici naše škole sudjelovali su na Junior barmen cupu u Karlovcu i primili nagrade za već postignute uspjehe..

U Zagrebu je 11. lipnja ove godine je u Grand salonu hotela International Agencija za strukovno obrazovanje na čelu s ravnateljem Ivanom Šutalom  po treći put dodijelila statue Faust Vrančić učenicima i učenicama srednjih strukovnih škola koji su osvojili prvo mjesto na državnim natjecanjima iz strukovnih područja i strukovnih predmeta, a priznanja učenicima koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na međunarodnim natjecanjima. Sara Štefanić, učenica III. THK razreda koja je osvojila 1. mjesto na državnom Gastru u Vinkovcima u ožujku ove godine u disciplini posluživanja menu-a za 4 osobe, bila je sa svojim mentorom Feručiom Smokovićem na svečanom primanju gdje joj je dodijeljena statua, a njenom mentoru priznanje.

U petak, 11. 6. U Karlovcu je održano 11. po redu natjecanje Junior barmen cup. Našu školu, koja je već šestu godinu prisutna na natjecanju, predstavljao je učenik III. THK razreda, Renato Šćulac sa svojim mentorom Feručiom Smokovićem. Učenik se natjecao u pripremi duge barske mješavine i svojim pićem koje nosi naziv „Red sunset“ osvojio je 3. mjesto. Prije samog natjecateljskog dijela učenike i njihove mentore domaćini  su počastili izletom na Mrežnicu i ručkom.

RED SUNSET

2 cl vodke Keglevich

2 cl Orange Curacao

1 cl watermelon

1 cl Creme de framboise

10 cl Gingerino-Recoaro

Uspjesi na kraju nastavne godine

Autor: Katarina Brajdić, 16. 6. 2010.

RED SUNSET

2 cl vodke Keglevich