Svečana podjela svjedodžbi

Autor: Silvana Vlačić, 3. 7. 2012.

U petak 29. lipnja u dvorištu Škole održana je svečana podjela svjedodžbi o završnom radu i svjedodžbi o pomoćničkim ispitima učenicima završnih razreda.

Tom je prigodom predsjednik Školskog odbora, stručni učitelj kuharstva Stanislav Poropat uručio nagrade sljedećim učenicima za odličan uspjeh i uzorno vladanje:

Perica Barišić, učenik 4. razreda hotelijersko-turističkog tehničara

Tomislav Dubac, učenik 3. razreda kuhara

Emil Zakinja, učenik 1. razreda hotelijersko-turističkog tehničara

Ana Klarić, učenica 2. razreda hotelijersko-turističkog tehničara

Izo Međić, učenik 3. razreda hotelijersko-turističkog tehničara

Marija Itrić, učenica 3. razreda hotelijersko-turističkog tehničara

Kristina Popov, učenica 3. razreda agroturističkog tehničara

Uručene su i nagrade učenicima koji su uspješno predstavljali Školu na mnogobrojnim natjecanjima i smotrama:

Maida Zećiri, učenica 4. razreda hotelijersko-turističkog tehničara za osvojenu brončanu medalju na Državnom i međunarodnom natjecanju učenika GASTRO 2012.

Nina Sinković, učenica 4. razreda hotelijersko-turističkog tehničara za uspješno sudjelovanje na Državnom i međunarodnom natjecanju učenika GASTRO 2012.

Stela Đujić, učenica 4. razreda turističko-hotelijerskog komercijalista za uspješno sudjelovanje i predstavljanje Škole na Državnom i međunarodnom natjecanju učenika GASTRO 2012, Bartender Cup-u, Promo junioru i međunarodnoj manifestaciji Božić u Europi.

Elisabetta Mladossich, učenica 2. razreda slastičara za uspješno sudjelovanje na Državnom i međunarodnom natjecanju učenika GASTRO 2012.

Valentino Jerman, učenik 2. razreda kuhara za osvojenu srebrnu medalju na Državnom i međunarodnom natjecanju učenika GASTRO 2012., za uspješno predstavljanje Škole na manifestacijama: Promocija istarske kuhinje u Subotici te Dani mladog maslinovog ulja u Vodnjanu.

Ivan Pinčan, učenik 2. razreda kuhara za osvojeno 3. mjesto na međunarodnom natjecanju Piatto Verde u Riolo Termama u Italiji i za uspješno predstavljanje Škole na manifestacijama:  Promocija istarske kuhinje u Subotici, te Dani mladog maslinovog ulja u Vodnjanu.

Priznanja za uspješni završni rad, odnosno svjedodžbe o završnom radu i pomoćničkim ispitima učenicima su podijelili njihovi razrednici: Darija Vuletić 4. htt, Lidija Čargonja 4. thk, Danka Hajsek 3. kuh i Vojko Mikluš 3. kon.

Uz redovno školovanje u našoj školi nastavu su pohađali i polaznici obrazovanja odraslih

1. Mirjana Belobradić
  2. Martina Đusti
  3. Čedna Čolak
  4. Brenda Pasulji
  5. Natali Sošić
  6. Danijel Strcaj
  7. Goran Šanteković
  8. Veronika Bertoša

kojima su također uručene svjedodžbe o završnom radu.

Svečanu podjelu svjedodžbi vodila je učenica 3. thk Ena Sinčić.

Svečana podjela svjedodžbi

Autor: Silvana Vlačić, 3. 7. 2012.

Perica Barišić, učenik 4. razreda hotelijersko-turističkog tehničara

Tomislav Dubac, učenik 3. razreda kuhara

Emil Zakinja, učenik 1. razreda hotelijersko-turističkog tehničara

Ana Klarić, učenica 2. razreda hotelijersko-turističkog tehničara

Izo Međić, učenik 3. razreda hotelijersko-turističkog tehničara

Marija Itrić, učenica 3. razreda hotelijersko-turističkog tehničara

Kristina Popov, učenica 3. razreda agroturističkog tehničara

1. Mirjana Belobradić
  2. Martina Đusti
  3. Čedna Čolak
  4. Brenda Pasulji
  5. Natali Sošić
  6. Danijel Strcaj
  7. Goran Šanteković
  8. Veronika Bertoša

kojima su također uručene svjedodžbe o završnom radu.

Svečanu podjelu svjedodžbi vodila je učenica 3. thk Ena Sinčić.