Donirani program za recepcijsko poslovanje

Autor: Milena Cvitan, 25. 9. 2013.

"Istra Informatički inženjering" iz Pule donirao je našoj školi program za recepcijsko poslovanje za hotelijerske škole te isto tako izvršio obuku profesora za korištenje programa. Profesori koji su sudjelovali na ovoj edukaciji jesu: prof. Vilma Čehić, prof. Rozana Rakovac, prof. Daria Vuletić te prof. Ticiana Peteh.

Treba samo napomenuti kako "Istra informatički inženjering" je specijalizirana za područje hotelijerstva i ugostiteljstva gdje projektiranjem i implementacijom kvalitetnih informacijskih sustava podiže kvalitetu poslovanja i kompetitivnu prednost hotelskih i ugostiteljskih poduzeća. Tržišni su lider u Hrvatskoj na području softvera za hotelska poduzeća, turističke zajednice te su također opremili velike hotelijere kao što su Laguna Porec d.d. i Riviera Adria d.d., ali i mnoge druge u Hrvatskoj.

Donirani program za recepcijsko poslovanje

Autor: Milena Cvitan, 25. 9. 2013.