Održana akcija "Daj 5 za bolji svijet"

Autor: Milena Cvitan, 10. 10. 2013.

U prostorijama naše škole održana je danas akcija "Daj 5 za bolji svijet".

Učenici - volonteri sudjelovali su danas u akciji " Daj 5 za bolji svijet" i u prostorijama naše škole prodavali bonove za pomoć osobama slabijih materijalnih mogućnosti. Jedan je bon vrijedio 5 kuna i sva prikupljena sredstva dat će se Crvenom križu koji će raspoloživim novcem kupiti poklon pakete kojim će darivati siromašne.

Prodavali su se i razni predmeti koje su naši učenici i profesori darovali Crvenom križu: od bilježnica, do olovaka, nakita, slatkiša, a sve u namjeri kako bi se prikupilo čim više novaca za kupnju poklon paketa.

Nadamo se kako će i sljedeće godine akcija povodom Dana solidarnosti biti uspješna kao i ova te se pozivaju učenici da se sljedeće godine odazovu u još većem broju te svojim skromnim doprinosom pomognu onima kojima je pomoć najpotrebnija.

Održana akcija "Daj 5 za bolji svijet"

Autor: Milena Cvitan, 10. 10. 2013.

U prostorijama naše škole održana je danas akcija "Daj 5 za bolji svijet".