Projekt "Istra za mlade" na Danima hrvatskog turizma

Autor: Milena Cvitan, 15. 10. 2013.

Sukladno Programu „PROMOCIJA ZANIMANJA“ Ministarstvo turizma je odabralo tri najbolja projekta srednjih strukovnih škola u turizmu u 2013. godini koji će biti predstavljeni na Danima hrvatskog turizma u Zadru 24. listopada.  Na PRVOM je mjestu Projekt „ISTRA ZA MLADE“ Turističko – ugostiteljske škole Antona Štifanića.

U svibnju ove godine Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića prijavila je projekt pod nazivom „ISTRA ZA MLADE“ na javni poziv Ministarstva turizma u Programu „PROMOCIJA ZANIMANJA“. Prihvaćeno je trinaest projekata među kojima i projekt naše škole.

Projekt je u potpunosti odgovarao elementima koje su  članovi Povjerenstva procjenjivali: prezentacija projekta, vještina izrade prezentacije (skladan omjer teksta i animacija, jasnoća i struktura prezentacije) te poznavanje i upotreba jezika.

Želimo učenicima uspješno prezentiranje projekta u Zadru na Danima hrvatskog turizma!

Projekt "Istra za mlade" na Danima hrvatskog turizma

Autor: Milena Cvitan, 15. 10. 2013.