Kamo ideš generacijo?

Autor: Silvana Vlačić, 3. 12. 2008.

Završen literarni natječaj za učenike naše škole pod nazivom Kamo ideš generacijo?

Literarni natječaj Kamo ideš generacijo? organiziran je drugu godinu zaredom za učenike naše škole u Mjesecu borbe protiv ovisnosti. Učenici su pisali sastave na temu ovisnosti i iznosili svoje stavove i razmišljanja o problemu koji je danas vrlo aktualan. Povjerenstvo u sastavu: Jelena Erenda (IV. htt), Boris Jandrić (IV. htt), Marin Varelija (IV. thk), Dejan Benić (IV. thk), Luka Kalac (IV. thk) i Aleksandra Pasulji (III. thk ) izabralo je najbolje pristigle radove.

Prvo je mjesto osvojila Martina Močibob (I. htt), drugo Ana Marija Andročec (II. htt), a treće Maida Zećiri (I. htt). Nagrade su im uručene prilikom svečanog proglašenja u srijedu za vrijeme velikog odmora u kabinetu ugostiteljstva. Čestitamo!

Nagrađene radove možete pročitati u privitku.

Priloženi dokumenti:
Martina Močibob.doc (26.50 KB)
Maida Zeciri.doc (28.00 KB)
Ana Marija Androcec.doc (25.00 KB)

Kamo ideš generacijo?

Autor: Silvana Vlačić, 3. 12. 2008.

Nagrađene radove možete pročitati u privitku.

Priloženi dokumenti:
Martina Močibob.doc (26.50 KB)
Maida Zeciri.doc (28.00 KB)
Ana Marija Androcec.doc (25.00 KB)