Izvrstan uspjeh naših učenika na županijskom Lidranu

Autor: Silvana Vlačić, 18. 2. 2009.

Domaćin ovogodišnjeg županijskog Lidrana, smotre literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva održanog u Puli bila je Gimnazija Pula. Izvrstan rezultat ostvarili su naši učenici jer se među pet literarnih srednjoškolskih radova  predloženih na državnu razinu našla i pjesma Ruža  Zorana Antičevića, učenika IV. thk, dok je Komisija za novinarske radove među četiri najbolja srednjoškolska rada izabrala i intervju Razgovor s razlogom - Ana Tadić  Paole Sirotić, učenice II. htt. Tako smo ove godine ostvarili stopostotni učinak jer su učenici koje smo prijavili za sudjelovanje na Lidranu ujedno se plasirali na državno prvenstvo.

Paola Sirotić, II. htt                                  Zoran Antičević, IV. thk
Čestitamo nadarenim i uspješnim učenicima, kao i njihovim mentoricama, prof. hrvatskoga jezika Blaženki Đermadi i Silvani Vlačić.

Pjesmu Ruža možete pročitati u privitku

Priloženi dokumenti:
RUŽA.doc (24.00 KB)

Izvrstan uspjeh naših učenika na županijskom Lidranu

Autor: Silvana Vlačić, 18. 2. 2009.

Pjesmu Ruža možete pročitati u privitku

Priloženi dokumenti: