Uspješni i na županijskom natjecanju u poznavanju talijanskoga jezika

Autor: Silvana Vlačić, 19. 2. 2009.

Nastavlja se niz uspješnih nastupa naših učenika na natjecanjima, ovaj put na županijskom natjecanju iz talijanskoga jezika održanog u Talijanskoj srednjoj školi „Dante Alighieri“ u Puli. U kategoriji „A“ strukovnih škola u kojoj se natječu učenici koji već imaju predznanje talijanskog jezika, prvo mjesto zauzela je Monika Vladišković, učenica III. htt, dok je Adem Halilović, također iz III. htt razreda zauzeo 3. mjesto u kategoriji „B“, u kojoj se natječu učenici koji talijanski jezik uče u školi.
Čestitke Moniki i Ademu, kao i njihovoj mentorici prof. talijanskoga jezika Danijeli Delmoro. Državno povjerenstvo odlučit će koga pozvati na državno natjecanje koje se idućeg mjeseca održava u Varaždinu.

Uspješni i na županijskom natjecanju u poznavanju talijanskoga jezika

Autor: Silvana Vlačić, 19. 2. 2009.